Пятница , 24 Март 2023
Политика

Критерії життєздатності та довголіття нового парламенту

Політолог, директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко на  своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Віктор Небоженко, що існує кілька політичних проблем, які перш за все доведеться вирішувати новій Верховній Раді. І це буде критерієм життєздатності та довголіття нового парламенту.

«1. Швидко сформувати відповідальну і реальну, а не формальну, як раніше, парламентську більшість. Обрати голову Верховної Ради. Після Парубія будь-хто, хто стане спікером, буде виглядати краще. Важлива тільки одна умова для майбутнього спікера парламенту. Він повинен бути здатним керуватися у своїй роботі Регламентом ВР, а не політичними замовленням або особистими уподобаннями.

2. Протягом місяця затвердити нового прем’єр-міністра і склад уряду «національної надії», який тут же представить реальну програму.

3 Найважче випробування для нового парламенту – позбавити депутатської недоторканності колишнього президента України Порошенка і передати його в руки оновленого українського правосуддя. Це буде реальним доказом мужності та рішучості нової влади боротися з корупцією і мародерством у країні.

4. Розпочати розгляд і своєчасне ухвалення бюджету України».

«Вечірні Вісті» 

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

НАТО расширяется на восток: граница с Россией увеличивается вдвое

Генсек Альянса НАТО сделал заявление по поводу границ с РФ.

Полная ответственность за преступления: Зеленский рассказал о том, чем закончится война

Действующий президент Украины объяснил что станет завершением войны.

Противоречия и отсутствие конкретики: Китайский план мира не убедил Украину

Предложенный Китаем план "мира" абсурден, как утверждает Подоляк.

Флоридский губернатор вызвал скандал в США своими словами о войне в Украине

Республиканская партия США высказалась за поддержку Украины.