Сергій Євтушок: Ми маємо черговий шанс змінити ситуацію в країні

У новому парламенті «Батьківщина» займеться зниженням тарифів, збільшенням пенсій, захищатиме українську землю і право кожного на якісну медицину.

Про це зазначив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок в ефірі телеканалу «112. Україна».

«Ми маємо черговий шанс змінити ситуацію в країні. Маючи державницьку позицію, «Батьківщина» чітко розуміє, як припинити стагнацію і як дати бізнесу розвиватися. Ми маємо стати на захист людей і втілити в життя зміни, на які люди чекають», — наголосив він.

Втілення змін політична сила Юлії Тимошенко вже розпочала, зауважив політик і нагадав про перемогу в суді двох інстанцій щодо незаконності постанов уряду Гройсмана-Порошенка щодо підвищення цін на газу.

Окрім тарифів треба скасувати медреформу, підвищити пенсії до прожиткового мінімуму — 3094 грн і не дати розпродати землю.

Також важливо буде розвивати внутрішній ринок, який зі свого боку дасть поштовх розвитку економіки. Зробити це можна буде, піднявши доходи людей, щоб вони могли придбати товари та послуги.

 

ba.org.ua

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Как и на президентских, так и на парламентских выборах главным врагом для Порошенко является Юлия Тимошенко, — Дмитрий Корнейчук
Next post Эксперт: Почему правительство нарушает закон о госбюджете?