Олена Кондратюк: «Телепровокація» Путіна стала можливою через політику попередньої влади

Організація спільного телемосту українського та російського каналів — це цинічне дійство проросійських сил, це акція для мобілізації «легковірних» виборців, яка стала можливою через бездіяльність Петра Порошенка на посаді президента.

Про це зазначила на своїй сторінці у Facebook п’ятий номер списку «Батьківщини», секретарка Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформполітики Олена Кондратюк.

«Усі пам’ятають звернення попередньої влади (президента Порошенка) до СБУ з вимогою розслідувати проросійський вплив на українські телеканали? Чим завершились ці звернення? Бездіяльними розмовами та маніпулюванням! Ну що ж, тепер маємо нахабне продовження впливу проросійської інформполітики», — пояснила політик.

На думку народної депутатки, за два тижні до виборів політтехнологи викладають останні карти. І бездіяльність нової влади не зупиняє їх від спекуляцій на темі національної безпеки.

Олена Кондратюк переконана, спроба легалізувати мовлення заборонених в Україні російських телеканалів вимагає якнайскорішої реакції Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення, сформованої попереднім президентом.

«Сьогодні вже очікуємо офіційної позиції та дій від нового президента! Хочеться вірити, що буде попередження про неприпустимість ефіру брехливих пропагандистських каналів. Партнерство з брехнею не має жодного відношення до свободи слова!» — підсумувала народний депутат.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Бюджетний процес зірвано, треба діяти негайно! – Юлія Тимошенко
Next post Валентин Наливайченко: Телеміст між каналами Медведчука та Путіна – це типова КДБістська спецоперація