Сергій Євтушок: Андрій Парубій може ввести в дію закон про ТСК без Зеленського

Згідно зі ст.94 Конституції України, Голова Верховної Ради Андрій Парубій може самостійно підписати закон про ТСК, оскільки президент Зеленський не надав відповідь щодо цього документу.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок в ефірі телеканалу ZIK.

Як пояснив політик, є всі правові підстави, щоб цей законопроєкт став законом. Власне, стаття 94 передбачає, що коли президент протягом п’ятнадцяти днів не накладе вето на законопроєкт або не схвалить його, тоді він вважається схваленим і у спікера парламенту з’являється можливість підписати його самостійно, нагадав представник «Батьківщини».

«Що Парубію заважає підписати й оприлюднити цей документ? Нічого!» — переконаний нардеп.

Він зауважив, що ініційований Юлією Тимошенко законопроєкт лежав в парламенті з 2014 року. Але його не було можливості ухвалити, адже персонально Петро Порошенко та більшість не бажали цього, не було політичної волі: «Як пішов Порошенко, після цього з’явилось вікно можливостей».

Сергій Євтушок наголосив на тому, що закон про ТСК — це інструментарій для депутатів контролювати, допомагати слідству для притягнення найвищих посадових осіб-корупціонерів.

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Сергій Соболєв: Затягування розгляду Виборчого кодексу унеможливлює проведення кадрових призначень новою владою
Next post «Батьківщина» готова до формування наступного уряду, – Андрій Ніколаєнко