Сергій Соболєв: Затягування розгляду Виборчого кодексу унеможливлює проведення кадрових призначень новою владою

Стара більшість у парламенті свідомо блокує роботу Верховної Ради, затягуючи голосування за поправки до Виборчого кодексу і таким чином не даючи можливості новій владі проводити кадрові призначення.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв у кулуарах парламенту.

«Це спроба довести «до ручки» ситуацію в країні, а далі розказувати в ході виборчої кампанії і після виборів: дивіться, прийшла нова влада, новий президент — він нічого не вміє…», — зауважив народний депутат.

За словами Сергія Соболєва, про це свідчить не лише 5 тижнів, які Рада витрачає на поправки до Виборчого кодексу, а й голосування в комітетах: «Як тільки дійшли до кадрових питань — на комітеті закордонних справ моментально зникає кворум. Це умисна стратегія: заблокувати будь-які кадрові призначення».

Парламентарій також звернув увагу на те, що зараз, у складний для країни час, «фактично ключові міністри у відпустках».
Він також спрогнозував, що парламент спробує прогнати поправки до Виборчого Кодексу до наступного четверга і «спробувати у четвер внести необхідні питання, зокрема кадрові, щоб вертикаль управлінська почала працювати».

Нагальні законопроєкт, які мусить розглянути Верховна Рада, стосуються роботи НКРЕКП та порядку формування тарифів, переконаний перший заступник голови фракції «Батьківщина».

ba.org.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Іван Крулько за підсумками візиту до Канади: Сформувати коаліцію дій та перейти від обіцянок до дій
Next post Сергій Євтушок: Андрій Парубій може ввести в дію закон про ТСК без Зеленського