Вторник , 28 Март 2023
Политика

Політтехнолог: Зі складними задачами та викликами зможе впоратися тільки людина, яка має управлінський досвід та економічне мислення

Кандидат історичних наук, політтехнолог, керівник «Центру політичної розвідки» Олег Постернак  в коментарі «ВВ» зазначив, що найбільш конструктивною та бажаною для країни була б велика коаліція, в яку б увійшли партії «Слуга народу», «Батьківщина» та «Голос».

«Такий формат дозволив би органічно поєднати дух новаторства та управлінський досвід. І, до речі, в такій конфігурації можна було б вийти на конституційну більшість. І це дуже важливо. Це було б потрібно для внесення змін до Основного Закону. Нагадаю, що у тієї ж Юлії Тимошенко є концепт нової народної Конституції, який передбачає ліквідацію двовладдя, нову виборчу систему, розширення механізмів народовладдя. І безумовно, якісь елементи цієї роботи можна було б і нині взяти за основу», – зазначив політтехнолог.

За словами Олега Постернака, український виборець чекає на конкретні справи. А восени якраз можна було би включити до порядку денного саме ті речі, які допоможуть відчути реальний результат.

«Це і бюджет економічного росту, зменшення податкового тиску, зниження тарифів, недопущення земельного дерибану, якщо мораторій на продаж землі знімуть… Із цими задачами та викликами зможе впоратися тільки людина, яка має управлінський досвід та економічне мислення. А маючи досвід вирішення складних проблем, можна показати перші результати вже за сто днів. Я маю на увазі Юлію Тимошенко. Саме вона в такій коаліційній конфігурації була б ефективним прем’єром. По-перше, є «Новий курс», а по-друге, коаліційна команда могла би поєднати молодих діячів та перевірені кадри, які здатні приймати ефективні рішення. І для країни такий коаліційний компроміс був би бажаним», – завершив експерт.

«Вечірні Вісті»

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Погода

Новости по теме

НАТО расширяется на восток: граница с Россией увеличивается вдвое

Генсек Альянса НАТО сделал заявление по поводу границ с РФ.

Полная ответственность за преступления: Зеленский рассказал о том, чем закончится война

Действующий президент Украины объяснил что станет завершением войны.

Противоречия и отсутствие конкретики: Китайский план мира не убедил Украину

Предложенный Китаем план "мира" абсурден, как утверждает Подоляк.

Флоридский губернатор вызвал скандал в США своими словами о войне в Украине

Республиканская партия США высказалась за поддержку Украины.