Вторник , 31 Январь 2023
Политика

Костянтин Матвієнко: «Батьківщина» є природним союзником «Слуги народу»

Політичний експерт, голова корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко  в ефірі телеканалу ZIK розповів про перспективи створення коаліції у Верховній Раді дев’ятого скликання:

«Поза всяким сумнівом в майбутньому парламенті партії «Слуга народу» потрібні партнери. Звісно, що не будь-які: такими не можуть бути «Європейська солідарність» та проросійські політсили. Якщо «Слуга народу» навіть набере із 230 голосів, то це все одно замало для того, щоб проводити зміни до Конституції та інші важливі рішення.

Навіть якщо «Слуга народу» зможе створити однопартійний уряд, все одно більш раціонально і правильно з точки зору політичної практики розділити відповідальність ще з однією з партій. Такою політичною силою загалом виступає «Батьківщина». По-перше, в своїх лавах ця політсила зібрала найбільш професійних людей. По-друге, партія Юлії Тимошенко, спирається на широку підтримку на місцях. Саме у «Батьківщини» є величезна кількість фракцій у місцевих радах. До речі, на виборах до ОТГ, які відбудуться 30 червня, «Батьківщина» висуває найбільшу кількість кандидатів –  близько 1200. Для прикладу, Аграрна партія, яка умовно йде за цим показником на другому місці, – висуває аж 400 кандидатів.

Повторюсь ще раз: наявність такої широкої підтримки та  розгалуженої мережі місцевих осередків, а також професійної команди, робить «Батьківщину» природнім  союзником «Слуги народу» у наступному парламенті», – завершує політичний експерт.

«Вечірні Вісті» 

Leave a comment

Добавить комментарий

Новости по теме

“Табу нет, запросов также”: Нидерланды по F-16 для Украины

Никаких заявок на поставку американских самолетов Украине в Нидерланды не поступало.

Новый президент Чехии приедет в Украину: стало известно с кем

Новый президент чешского государства подтвердил, что собирается уехать в Украину.

16 миллиардов долларов Украине: рассмотрение многолетней помощи

Многолетняя помощь украинскому государству в 16 миллиардов долларов.

Кулеба заместитель председателя ОП: кадровые смены у власти

Президент анонсировал изменения в кадровой структуре властей Украины.