Понедельник , 20 Март 2023
Политика

«Батьківщина» готова запропонувати президенту нову бюджетну політику для втілення змін у країні

Юлія Тимошенко закликала Президента та його команду негайно включитись в бюджетний процес і готова запропонувати їм принципово нову бюджетну політику, бюджетну декларацію і державний бюджет.

Про це лідер «Батьківщини» заявила під час брифінгу за результатами Погоджувальної ради.

Голова партії вкотре наголосила на тому, що  люди чекають змін щодо зарплат, тарифів, податків, але уряд зірвав усі терміни. Юлія Тимошенко переконана, усі ці проблеми вирішуються одним документом.

«До 1 червня уряд Гройсмана зобов’язаний був подати бюджетну декларацію на три роки, зокрема і на наступний бюджетний рік. Зараз мав би йти бюджетний процес, який докорінно поміняв би політику бідності, започатковану в останні 5 років і яка так «успішно» проводилася, що зараз щохвилини з України на проживання і роботу в інші країни виїжджає 2 людини. Бюджетний процес не ведеться, подання бюджетної декларації зірвано», – пояснила вона.

Лідер «Батьківщини» застерегла, що на наступний рік і ще на 2 роки вперед закладаються ті самі стандарти бідності, які проводилися в життя останні 5 років.

«Якщо зараз цей процес не зупинити, то на наступний рік будуть закладені мінімальні прожиткові рівні, мінімальні зарплати і пенсії на у низькому рівні і люди не відчують змін. Збереження тарифної та податкової політики. Тоді питання: Навіщо буди ці вибори?» – риторично запитала політик.

Саме тому Юлія Тимошенко звернулась до президента та його команди з тим, щоб вони включились в процес, інакше «ми отримаємо бюджет на 2020 рік, який «доб’є» економіку України і життя людей».

«У цьому і є зміни, яких всі чекають. Одних декларацій, рекламних плакатів і добрих слів в Інтернеті недостатньо, щоб змінити країну. Слід діяти негайно і ми готові в цьому допомагати», – наголосила вона.

 

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Погода

Новости по теме

Полная ответственность за преступления: Зеленский рассказал о том, чем закончится война

Действующий президент Украины объяснил что станет завершением войны.

Противоречия и отсутствие конкретики: Китайский план мира не убедил Украину

Предложенный Китаем план "мира" абсурден, как утверждает Подоляк.

Флоридский губернатор вызвал скандал в США своими словами о войне в Украине

Республиканская партия США высказалась за поддержку Украины.

Польша заявляет: победа над РФ – ключ к вступлению Украины в НАТО

Министр нацобороны Польши заявил что победа над РФ — важнейший шаг для...