П’ятниця , 12 Липень 2024
Политика

Знизьте тарифи та закрийте схеми розкрадання бюджету, – Юлія Тимошенко звинуватила прем’єра Гройсмана в корупції

Володимиру Гройсману та його оточенню, а разом з ними і Петру Порошенку, не уникнути відповідальності за запроваджені корупційні схеми.

Про це Юлія Тимошенко заявила у прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

«Гройсману та його оточенню, так само, як і Порошенку та його оточенню, доведеться відповідати за всю корупцію, яку вони зробили в країні», – сказала вона.

Слова Володимира Гройсмана, що начебто система Порошенка заважала йому втілювати важливі рішення, лідер «Батьківщини» назвала «прикладом маніпуляції свідомістю людей».

«Він цікаву річ сказав, що йому Порошенко всі ці роки заважав працювати. Якщо йому вже ніхто не заважає і він перетворився на незалежну особу, то хай він як мінімум знизить тарифи, а також нехай прибере з видаткової частини бюджету всі корупційні схеми, які вони разом з Петром Олексійовичем запустили», – зазначила лідер «Батьківщини».

Політик також закликала керівника Кабміну ухвалити нарешті в парламенті «рішення на користь людей, які роками не приймаються». А також відновити дію 135 скасованих законів, які полегшать життя для багатодітних мам, багатодітних родин, афганців, чорнобильців, інвалідів, дітей війни.

«Хай він просто всі ці закони поновить і покаже, що він незалежний. Але, на жаль, вони всі – одна корупційна система», – заявила Юлія Тимошенко.

На думку лідера фракції, Володимир Гройсман – «гвинтик великої корупційної системи Порошенка», ним виняньчений та викоханий, який зараз просто «перевзувся в повітрі».

«Гройсман –  це права нирка Петра Олексійовича. Був, є і буде – стільки, скільки він існує в політиці», – підсумувала Юлія Тимошенко.

 

ba.org.ua

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Дебаты почти не повлияли на уровень поддержки Байдена и Трампа

Первые теледебаты между кандидатами на пост лидера США практически не поменяли уровень...

В Боливии военные вывели технику под дворец президента

На территории Боливии некоторые армейские подразделения вывели бронетехнику на центральную площадь Мурильо...

Глава Пентагона впервые поговорил с новым министром обороны РФ

25 июня министр обороны США впервые провёл переговоры телефонного характера с новым...

Украина и ЕС подписали кредитное соглашение к Ukraine Facility

Украина и Европейский Союз подписали важное кредитное соглашение в рамках Ukraine Facility.