У СІЗО Чернігова викрили канал постачання наркотиків

У СІЗО наркотики і психотропи відправляли під виглядом медикаментів. 

У Чернігові в СІЗО викрили групу осіб, які організували і налагодили схему постачання наркотиків у слідчий ізолятор, пише прес-центр Нацполіції. 

До складу групи входило п’ятеро осіб, троє з яких були у слідчому ізоляторі. Організатором злочинного угруповання виявився місцевий житель, який раніше неодноразово був засуджений за вчинення тяжких злочинів. Він залучив до злочину осіб, які також мають за плечима кримінальний досвід. 

Зловмисники організували поставку наркотичних засобів, психотропних речовин і сильнодіючих лікарських засобів у СІЗО, щоб у подальшому збувати заборонені речовини серед ув’язнених. Передавали психотропи в СІЗО під виглядом медичних препаратів. 

У ході проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання та перебування учасників організованої групи поліцейські вилучили заздалегідь розфасований у пакунках фольги метадон, а також капсули з-під медичних препаратів, заповнені метадоном і димедролом. 

Під час слідства було зібрано достатньо доказів, які стали підставою для повідомлення учасникам злочинного угруповання про підозру.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Онлайн-сервис аренды жилья Airbnb сдает в аренду дом Джульетты
Next post Барабанщик Aerosmith подал на музыкантов группы в суд