Неділя , 19 Травень 2024
Головне

РФ і Китай хочуть перетворити «Шахеди» на «Ланцети»

У РФ разом із Китайською Народною Республікою працюють над перетворення безпілотних літальних апаратів моделі "Shahed-136" на бойовий запас типу "Ланцет".

У РФ разом із Китайською Народною Республікою працюють над перетворення безпілотних літальних апаратів моделі “Shahed-136” на бойовий запас типу “Ланцет”. Обидва вироби є спорідненими, оскільки це дрони-камікадзе, але між ними є велика різниця, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на Defense E.

“Shahed” в першу чергу запускається для того, щоб вразити стаціонарні цілі і без можливості дороздягнення і донаведення на ціль. Це його головна слабкість як безпілотний літальний апарат. “Ланцет” у свою чергу призначений для того, щоб вражати ціль, яка рухається. Дані безпілотники можуть знайти мету самостійно або бути доведеними на них оператором.

На “Shahed” планують встановити модулі радіозв’язку, які допоможуть перетворити цей дрон-камікадзе на “Ланцет”. Тим не менш, повідомляється, що у модулів радіозв’язку є істотні недоліки, такі як мала потужність у одних, і мала перешкодостійкість у інших.

Російська Федерація запустила нові “Шахеди” Україною.

Leave a comment

Залишити відповідь

Related Articles

ЗСУ намагаються відтіснити ЗС РФ у напрямку Глибокого за 40 км від Харкова

ЗСУ намагаються здійснити відтиснення армії противника у напрямку населеного пункту Глибоке у...

ЗС РФ другу добу поспіль штурмують Часів Яр колонами танків та БМП

ЗС РФ протягом другої доби продовжують штурмові операції на Часовому Яру.

Маріупольці оригінальним способом чинять опір Росії

Мешканці Маріуполя вигадали новий спосіб виявляти свою українську позицію та чинити опір...