Четвер , 7 Серпень 2025
Лінія електропередач
Економіка

Прайс-кепи не повинні заважати імпорту електроенергії з Європи

Щоб мінімізувати відключення електроенергії взимку важливо, щоб прайс-кепи не перешкоджали імпорту електроенергії з Європи.

Щоб мінімізувати відключення електроенергії взимку важливо, щоб прайс-кепи не перешкоджали імпорту електроенергії з Європи, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на виступ начальниці відділу адміністрування розрахунків та розвитку ринку НЕК “Укренерго“.

Ганна Гальченко наголосила, що усунення таких перешкод дозволить Україні пройти опалювальний сезон із мінімальними перебоями в електропостачанні та скоротити дефіцит електроенергії.

Гальченко зазначила, що підтримує позицію, за якої прайс-кепи не заважатимуть імпорту електроенергії з країн ЄС, що є критично важливим для забезпечення стабільного енергопостачання взимку.

Раніше Станіслав Ігнатьєв, голова ради Української асоціації відновлюваної енергетики та генеральний директор Solar Generation, заявив, що Україна стикається із серйозними проблемами у реалізації проектів розподіленої енергогенерації через боргову кризу в енергетичному секторі. Ця криза також створює додаткові труднощі для забезпечення сталого енергопостачання країни. Вибриками на українському ринку електроенергії незадоволене Енергетичне співтовариство.

За тиждень енергетики повернули світло майже 246 тисяч сімей після атак ворога.

Leave a comment

Залишити відповідь

Свежие новости

Погода

Related Articles

НБУ підвищив курс долара та євро: що відомо

НБУ підвищив курс долара та євро на 5 серпня 2025 року. Курс...

Канада відповіла на нові митні тарифи Трампа: що буде далі

Канада відреагувала на підвищення митних тарифів Трампа, пообіцявши вжити заходів для захисту...

Что такое контролируемые операции: полное руководство

Контролируемые операции в Украине требуют особого подхода. Узнайте, как правильно подготовить отчетность...

Офіційний курс валют на 16 липня 2025 року: НБУ знизив курс долара та євро

НБУ знизив курс долара та євро, що змінилося на валютному ринку і...