Після таких заяв рейтинг «слуг» мав би наближатися до нуля – співзасновник «Нової пошти»

Все частіше лунають слова політиків про користь від девальвації гривні. Вочевидь, психологічно готують людей до наслідків друку грошей

Спочатку президент говорить, що нічого страшного, якщо гривня опуститься до 30 гривень за долар. Тепер Гетманцев пропонує девальвацією у 10% простимулювати економіку. Зростання цін і зменшення купівельної спроможності їх не лякає.

Головне, це зростання економіки.

Читайте також: На нового голову НБУ чекає складне випробування в час небезпечних компромісів

Мені цікаво, якщо можна підняти добробут людей друком грошей, то надрукуймо їх трильйони! Простимулюємо вже по-дорослому!

Насправді інфляцією або друком грошей економіку підняти неможливо. Можна перерозподілити ресурси від бідних до багатих або спотворити структуру ринків і призвести до кризи.

Невже досвід знецінення гривні не довів, що ніякого зростання інфляція не дає?! Лише економічна свобода та твердість грошей дозволять підприємцям якомога швидше підняти економіку, а значить і добробут людей.

Читайте також: «Позорро» замість «Прозорро». Економіст пояснив, чому через локалізацію машиновиробництва погано буде всім

На жаль, сьогодні люди не завжди розуміють, як працює економіка і не завжди можуть адекватно оцінити дії та заяви чиновників. Інакше вже зранку після таких заяв рейтинг правлячої партії скочувався би до нуля.

А так людям доведеться відчути на собі наслідки хибної економічної політики. А втрати, яких зазнає економіка, ще довго доведеться відробляти підприємцям.

P. S. Цікаво, у якій валюті зберігають гроші наші політики-економісти?

Володимир ПОПЕРШНЮК

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Операция «Делфи»: что мешает убрать с одесского пляжа опасное ржавое «корыто»
Next post Кличко призвал СБУ и полицию усилить меры безопасности в Киеве