П’ятниця , 31 Липень 2026
Культура

Російська влада закликає до нелегального поширення контенту Netflix

Україна висміяла нову пропозицію РФ до свого народу.

Україна висміяла нову пропозицію Російської Федерації своєму народові. РФ хоче, щоб росіяни піратили ліцензійний контент Netflix “на зло”, повідомляють “Вечірні Вісті” з посиланням на твіттер Подоляка.

Глави Російської Федерації образилися на політику західних ліцензіатів, тому закликали громадян до просування піратства. Дмитро Медведєв закликає народ Росії до нелегального поширення копій проектів, які стали недоступними для країни-агресора через санкції.

Медведєв прокоментував цей крок як “заподіяння максимально можливої шкоди” правовласникам.

Медведєва підтримав представник Кремля, який назвав піратами тих, хто за рахунок санкцій заморозив активи Російської Федерації на території інших країн.

Раніше колишній лідер РФ Медведєв погрожував усьому світу. Він казав, що всі помічники України в плані авіації стануть військовими цілями.

Свежие новости

Погода

Related Articles

«Джуманджі: Відкритий світ»: коли вийде в Україні та де дивитися новий фільм

Sony представила трейлер завершального фільму оновленої франшизи «Джуманджі». Двейн Джонсон, Кевін Гарт,...

Коли вийде 23 сезон «Анатомії Ґрей» і де дивитися в Україні: дата виходу, актори і перегляд

Медична драма «Анатомія Ґрей» повертається з 23 сезоном. Прем’єра запланована на 15...

Нейромант на Apple TV: коли прем’єра і скільки серій, дата, сюжет і актори

Apple TV представив перший тизер екранізації Нейроманта. Прем’єра серіалу запланована на 22...

«Чорна пантера 3»: дата прем’єри, сюжет, актори, коли і де дивитися

Третя «Чорна пантера» поверне глядачів до Ваканди у 2028 році. У центрі...