1 листопада помер актор Олександр Немченко. Він відомий за роль у фільмі Леоніда Бикова “В бій ідуть лише “старики”, де він зіграв роль добродушного, веселого, безвідмовного барабанщика другої співаючої ескадрильї Івана Федоровича.
Олександр Немченко разом з сім’єю довгий час працював і жив у Вінниці. Про це повідомили на сторінці Вінницького академічного музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського, інформують “Вечірні Вісті”.
“Учора увесь день плакала природа, тихо й сумно… Відійшов у вічність Олександр Немченко… Диригент співочої ескадрильї прийняв в обійми ще одного свого вихованця…
Листопад 1953 року подарував Сашкові життя у рідному місті Рівно (де, за заповітом, і буде поховано його прах). Він прожив гідне життя, насичене не лише творчістю, але й щирою любов’ю до усього, чим займався, до усіх, хто його оточував. Заслужений артист України. Актор театру та кіно. Створив театральну студію при Будинку вчителя. Довгі роки займався народною медициною. І завжди з усмішкою…
Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким і рідним, усім, хто знав, любив і шанував. Вічна пам’ять і Царство небесне тобі, Олександре Дмитровичу, гідному синові своїх батьків і нашої неньки-України…”, – пишуть на сторінці театру.
Довідка. Олександр Немченко народився в місті Рівне 12 листопада 1953 року в родині Дмитра Немченка, керівника театрального оркестру, і Валентини Немченко, актриси Рівненського обласного театру.
В 1963 році родина переїхала до Вінниці, де батьки отримали роботу в музично-драматичному театрі ім. Садовського.
Олександр Дмитрович 12 років працював у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. Садовського, де серед інших зіграв роль Мішки Япончика в «Биндюжник і король», блазня в шекспірівській «Дванадцятій ночі» , негативного персонажа Єрмакова в п’єсі В.Дозорцева «Останній відвідувач». Всього в театрі зіграв 122 ролі. В ці ж роки знявся в 4-х фільмах, одним з яких була польська короткометражка.
У 2012 році на базі Вінницького будинку культури вчителя створив театральну студію «Ігра». У дворічний період студійці навчалися театрального мистецтва, а після закінчення більшість із них вступила до театральних ВУЗів.
Leave a comment