Середа , 15 Жовтень 2025
Події

Руками і ногами по голові: у Харкові жінка до смерті побила 3-річного пасинка, поки його батько був на роботі

У Харкові 40-річну жінку підозрюють у смертельному побитті трирічного пасинка. Хлопчик помер у лікарні, підозрювану взяли під варту без права застави.

У Харкові 40-річну жінку підозрюють у навмисному заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, які призвели до смерті трирічного хлопчика. Як заявив керівник Харківської обласної прокуратури Аміл Омаров, фігурантці справи оголошено підозру за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України, повідомляють “Вечірні Вісті”.

Суд обрав для неї запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Слідство встановило, що дитина проживала з батьком і мачухою після смерті рідної матері, а трагедія сталася на початку жовтня 2025 року.

Як розвивалися події

За матеріалами слідства, трирічний хлопчик мешкав у квартирі свого батька в Харкові разом із його новою дружиною, її дитиною та літніми батьками. Чоловік майже не бував удома через роботу в реабілітаційному центрі, тому догляд за сином поклав на дружину. Згодом, за свідченнями очевидців, жінка почала проявляти агресію та неприязнь до хлопчика, звинувачуючи його у дрібницях. Конфлікти між мачухою та дитиною ставали дедалі частішими, а сусіди неодноразово чули крики та плач із квартири.

На початку жовтня, за попередніми даними, підозрювана жорстоко побила дитину — наносила удари руками та ногами по голові й обличчю. Після цього хлопчик знепритомнів. Замість того, щоб негайно викликати швидку, жінка намагалася приховати сліди насильства. Вона зателефонувала медикам і вигадала історію, що хлопчик нібито впав у ванній кімнаті.

Версія підозрюваної не підтвердилася

Медики, які прибули на виклик, відразу запідозрили насильницький характер травм. Хлопчика госпіталізували в лікарню у вкрай тяжкому стані. Протягом кількох днів лікарі боролися за його життя, але врятувати дитину не вдалося. Від отриманих ушкоджень він помер, не приходячи до тями. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, характер травм не відповідав падінню — це були численні удари, завдані сторонньою особою. На тілі хлопчика виявили садна, гематоми та забої різного ступеня тяжкості, зокрема на обличчі й голові.

Сусіди розповіли, що в день трагедії чули крики, плач і звуки ударів. Мати підозрюваної підтвердила, що її донька сварилася з дитиною, вживаючи нецензурну лексику. Вона почула кілька гучних ударів, після чого настала тиша. Це свідчення стало одним із ключових доказів у кримінальному провадженні.

Реакція прокуратури і рішення суду

Прокурор Харківської обласної прокуратури Аміл Омаров особисто представляв обвинувачення у суді та наполягав на безальтернативному триманні під вартою. Суд погодився з аргументами сторони обвинувачення, зазначивши, що характер злочину та тяжкість наслідків не дозволяють обрати м’якший запобіжний захід. За даними слідчих, жінка раніше не притягувалася до кримінальної відповідальності, однак мала конфліктний характер і неодноразово проявляла жорстокість до пасинка.

Руками і ногами по голові: у Харкові жінка до смерті побила 3-річного пасинка, поки його батько був на роботі

Наразі досудове розслідування проводить слідче відділення Харківського РУП №2 ГУНП у Харківській області. Правоохоронці встановлюють усі обставини трагедії, зокрема перевіряють можливу бездіяльність родичів, які могли знати про насильство, але не звернулися до поліції.

Руками і ногами по голові: у Харкові жінка до смерті побила 3-річного пасинка, поки його батько був на роботі

Слід нагадати, що відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її провину не доведено в установленому законом порядку. Остаточне рішення у цій справі ухвалить суд після розгляду всіх доказів. Водночас трагедія в Харкові знову актуалізувала питання про необхідність посилення контролю за умовами проживання дітей у вразливих сім’ях і реагування соціальних служб на сигнали про домашнє насильство.

Руками і ногами по голові: у Харкові жінка до смерті побила 3-річного пасинка, поки його батько був на роботі

Раніше ми повідомляли, шо Росія ударом по Львівщині вбила цілу родину: серед жертв 15-річна дівчинка.

Свежие новости

Погода

Related Articles

Українське вантажне судно затонуло біля берегів Болгарії: з’явились дані про долю екіпажу

Біля берегів Болгарії у Чорному морі затонуло українське вантажне судно Eileen. Усі...

У Словаччині понад 100 постраждалих через зіткнення швидкісних поїздів, серед них – українець(ФОТО)

У Словаччині сталося серйозне зіткнення двох швидкісних потягів. Інцидент стався перед тунелем...

Як працюють роботи Figure 03: чутлива «шкіра», спецодяг та бездротова зарядка

Нова хвиля промислової революції вже тут, і вона має приємну на дотик...

Хто такий Іван Заміга – музикант,  якого принизили через відмову співати російською в Києві, і чим закінчився скандал

У Києві спалахнув скандал із вуличним музикантом Іваном Замігою, який відмовився співати...