Вівторок , 16 Червень 2026
Авто

За перші вісім хвилин роботи камер зафіксували 262 перевищення швидкості – Аваков

За перші вісім хвилин роботи камер автофіксації порушення правил дорожнього руху зафіксували 262 випадки перевищення швидкості

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Читайте також: Із 1 червня запрацюють 50 камер системи автоматичної фіксації порушень ПДР: у МВС повідомили деталі

“О 00:00 запущена система автофіксації перевищення швидкості. За вісім хвилин 45 камер зафіксували 262 перевищення швидкості. І це при тому, що камери налаштовані в Києві на 103 км/год”, – написав голова МВС.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, 25 камер встановлені на території Київської області, ще 20 – у Києві. Цього року планують встановити ще 220 комплексів автоматичної фіксації.

Читайте також: Власники автомобілів зможуть оскаржувати “листи щастя” у судах

“Вечірні Вісті”

Свежие новости

Погода

Related Articles

Найпопулярніші дизельні авто в Україні: моделі та ціни

Попит на дизельні автомобілі в Україні знизився, однак Renault Duster, Volkswagen Touareg,...

Яке авто вигідно купити у 2026 році: бензин, гібрид чи електромобіль

Через дороге пальне, повернення ПДВ на електромобілі та падіння купівельної спроможності українці...

Найпопулярніші електромобілі в Україні 2026: рейтинг нових та вживаних авто, ціни

У травні 2026 року українці придбали на 57% менше електромобілів, ніж роком...

Бензинові авто знову лідирують в Україні: які моделі купували у травні 2026, рейтинг і ціни

Українці у травні частіше обирали бензинові, гібридні та дизельні авто, тоді як...