Артилеристи показали, як нищитимуть ворожий десант. ФОТО

Артилеристи Військово-морських сил відпрацювали знищення ворожого десанту на Півдні України

Про це повідомляє пресслужба Військово-морських сил ЗСУ.

«Нещодавно на одному з полігонів Півдня України з окремою артилерійською бригадою ВМС ЗС України провели командно-штабні навчання, в ході яких було практично відпрацьовано низку завдань із недопущення висадки десанту під час оборони морського узбережжя й ураження повітряного десанту в тилу своїх військ», — мовиться в повідомленні.

Читайте також: Вояки показали, як стріляють із «Джавеліна» і «Стугни-П». ВІДЕО

Під час навчань артилеристи відпрацювали нормативи й удосконалювали навички з підготовки й ведення бойових дій в обороні, виконали завдання з вогневого ураження ворога.

Напередодні виконання вогневих завдань провели розвідку умовного противника, визначені координати цілей. У межах навчань здійснювали протидію ворожим диверсійно-розвідувальним групам.

Особливістю проведення навчань були бойові стрільби у складі артилерійської бригади о нічній порі по морських надводних цілях, зокрема із застосуванням широкого кола технічних засобів розвідки та в умовах застосування ворожих засобів радіоелектронної боротьби.

Читайте також: Перед ВМС України постали питання, які вимагають відповідей

Контроль і надання допомоги під час навчань здійснювали представники Генерального штабу ЗСУ та Військово-морських сил.

Як заявив заступник командувача морської піхоти — начальник артилерії полковник Олександр Сук, метою навчань є перевірка злагодженості дій підрозділів, які входять до складу окремої артилерійської бригади, готовність до виконання завдань за призначенням, умінь командирів усіх рівнів, підвищення їхніх практичних навичок.

Набутий у ході навчань досвід є вкрай важливим і після обробки результатів буде узагальнений і впроваджений для підготовки інших частин і підрозділів артилерії.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Захватчики не выпускают из ОРДЛО желающих учиться на подконтрольной территории – Казанский
Next post Российские газовые «потоки» ставят на паузу