Вакционалізм приречений на провал: генсек ООН закликав країни ділитися вакцинами

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що деякі країни закуповують вакцини від коронавірусу понад своїх потреб. Він закликав їх ділитися COVID-вакцинами з іншими країнами.

Фесенко: Медведчукизация украинского телеэфира – это огромная ошибка Порошенко, если не преступление

К дискуссии о свободе слова. Уже почти неделю обсуждают запрет на присутствие Трампа в социальных сетях. На самом деле во всех демократиях есть определенные ограничения свободы слова.

Оприлюднено унікальний архів УПА, знайдений в лісі на Львівщині

Архів, що був закопаний 1950 року під Львовом, містить 320 документів. Серед них – поради для підпільної друкарні, описи вибухівки, інструкції з ведення фінансів, списки загиблих та вивезених у Сибір.

Daily Mail: В Бразилии возник коллапс из-за COVID-19: люди умирали на носилках, на кладбище – очереди

В Бразилии произошла вспышка заражения новым штаммом коронавируса. Врачи не справляются с наплывом зараженных, им не хватает кислорода, чтобы обеспечить всем лечение.

ВАКС доручив повернути справу Татарова детективам НАБУ

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) доручив повернути справу Олега Татарова — заступника голови Офісу президента — детективам Національного антикорупційного бюро (НАБУ). В кінці грудня справу було передано на розслідування до СБУ.

Підсумовуючи заяву Вітренка про закупівлю газу в РФ, скажу так: Юрина мама, Наталія Вітренко – аплодує. Синуля втілює її мрію – Назар Приходько

В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко запропонував розблокувати закупівлі газу безпосередньо з Росії.