Вторник , 23 Апрель 2024
Политика

Юлія Тимошенко: Підвищення тарифів було незаконним – це підтвердив і апеляційний суд

У понеділок, 8 липня, Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію Кабінету міністрів і підтвердив законність рішення колегія суддів Окружного адміністративного суду м. Києва, яка задовільнила позов Юлії Тимошенко проти уряду щодо незаконного підвищення ціни на газ для населення та теплокомуненерго, яке відбулося у травні 2016 року.

Про це лідер «Батьківщини» повідомила в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі IСТV.

Нагадаємо, 4 березня суд визнав незаконною постанову Кабінету Міністрів № 315 від 2016 року про встановлення єдиної ціни на газ на рівні 6879 грн за тисячу кубометрів.

«Вже друга, апеляційна інстанція визнала, що тарифи були незаконні, необґрунтовані та безпідставні. Це означає, що ми з вами всі ці останні роки, коли боролися проти підвищення ціни на газ, були праві», – наголосила Юля Тимошенко.

Вона також нагадала, що коли Окружний адміністративний суд як перша інстанція ухвалив це рішення, «суддю Євгена Аблова відсторонили від посади через Вищу раду правосуддя, яка лежала в кишені у екс-президента Порошенка».

«І сьогодні вже апеляційна інстанція показала, що було просто жахливе, незаконне дійство уряду та зараз від Кабміну суд вимагає скасувати ці постанови. Це демонструє, як з нами поводилися весь цей час», – наголосила лідер «Батьківщини».

Вона також звернула увагу: оскільки суди довели, що тарифи, були підняті незаконно, а неправомірна урядова постанова діяла два з половиною роки, то люди мають право на відшкодування переплат.

До того ж, зараз діє вже друга постанова Кабінету міністрів, за якою встановлено ще більшу ціну на газ, і яка є так само незаконною і безпідставною, додала Юлія Тимошенко.

 

ba.org.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

США могут отправить Украине транш вооружения спустя несколько дней после подписания закона

Первую партию военной помощи, переданной США могут доставить в Украину уже через...

Европарламент планирует оценить «выборы в России» на следующей неделе

Действующие депутаты Европарламента планируют проголосовать за резолюцию о "президентских выборах" на территории...

«Позитивные сигналы по ПВО», — Германия на заседании Совета Украина-НАТО

Немецкое государство рассказало о "позитивных сигналах" по ПВО для ВСУ.

Греция хочет создать себе ПВО, основываясь на “Железном куполе”

Греция планирует начать разработку системы противовоздушной обороны аналогичную израильскому "Железному куполу".