Вторник , 26 Сентябрь 2023
Политика

Володимир Фесенко: Наявність в коаліції «Батьківщини» є оптимальним варіантом сплаву досвіду й енергії молодості

У разі, якщо партія «Слуга народу» не отримає абсолютну більшість мандатів в парламенті 9-го скликання, важливо, із ким ця політична сила сформує коаліцію. І «Батьківщина» є потенційним партнером партії президента в Верховній Раді.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

За його словами, скоріш за все, «Слузі народу» все ж таки доведеться формувати коаліцію, адже партія не отримає достатню кількість мандатів.

Експерт вважає, що у парламентську більшість може увійти партія «Голос», якщо подолає 5%-вий бар’єр. А ось коаліція із порошенківською «Європейською солідарністю» виглядає малореальною.

«Наслідки президентської виборчої кампанії впливатимуть на цю позицію. Також є чинник взаємної недовіри», – констатував Володимир Фесенко.

Експерт переконаний, що потенційним партнером для «Слуги народу» є «Батьківщина».

«Наявність таких досвідчених політичних сил як «Батьківщина» в плані державного управління і роботи в парламенті в коаліції дуже важлива. В спортивних командних іграх популярний так званий сплав досвіду й зрілості та одночасно енергія молодості. Це оптимальний варіант. Навіть якщо в Зеленського буде абсолютна більшість в парламенті, я б радив йому партнерів, які, до речі, стануть певним запобіжником «Слузі народу» від зловживань. Бо запаморочення від успіхів може зіграти поганий жарт новій правлячій партії», – підсумував Володимир Фесенко. 

 

Вечірні Вісті

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

Поддержка Украины: Греция развенчивает ожидания Путина

Премьер-министр Греции высказался о будущей поддержке Украине.

Провал информационных атак РФ: Украина укрепляет свои международные связи

Усилия РФ в деле о ссоре украинского государства с партнёрами провалилась.

Украинская армия наращивает силу: Польша продолжает поставку вооружения

Польша продолжает поставки вооружения украинским военнослужащим.