Бразилія відмовилася від реєстрації російської вакцини «Спутник-V»

Бразильський регулятор охорони здоров’я Anvisa у понеділок, 26 квітня, відхилив реєстрацію російської вакцини «Спутник-V» від коронавірусної хвороби COVID-19. У організації вбачають у вакцині «ризики та серйозні дефекти» для здоров’я.

Про це повідомляє Reuters, інформує UAINFO.org.

«П’ять членів правління Anvisa одноголосно проголосували за незатвердження російської вакцини після того, як дослідники виявили «неспростовні ризики» та «серйозні» дефекти, посилаючись на відсутність інформації, що гарантує її безпеку, якість та ефективність», — йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що беручи до уваги всю представлену документацію й отримані дані, «характерні ризики» були занадто великими. В Anvisa додають, що вирішальною проблемою була наявність у вакцині аденовірусу, який міг розмножуватися, що є «серйозним» дефектом. 

За даними Worldometers, станом на 27 квітня загалом у Бразилії виявлено понад 14,3 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (3-є місце у світі), померли через наслідки хвороби 392204 особи, видужали — понад 12,8 млн осіб. За даними Ourworldindata, станом на 25 квітня у Бразилії від коронавірусу вакциновано понад 26,8 млн осіб.

UAINFO

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Голубовская предупредила, что коронавирус невозможно преодолеть только вакцинацией
Next post На Кіровоградщині 20-річний хлопець залишив передсмертне відео й застрелився через борги