Білл Гейтс назвав 10 причин, чому 2021 рік буде краще 2020-го

Один із засновників корпорації Microsoft і мільярдер Білл Гейтс висловив упевненість, що 2021 рік буде краще 2020-го.

Гейтс навів мінімум 10 приводів для радості людства у наступному році, про що написав у блозі, пише Gazeta.ua.

«Технології тестування на Covid-19 із кожним днем тільки розвиваються. Зовсім скоро люди масово зможуть отримати доступ до експрес-тестів, які можна буде проводити самостійно», — написав він.

Крім того, засновник Microsoft вважає, що успішних проєктів зі створення вакцин стає дедалі більше. Особливої подяки заслуговує швидкість, з якою фармацевтичні компанії створили вакцину від Covid-19, щоб у 2021-му вакцинувати значну частину населення.

Позитивним моментом він також вважає той факт, що більшість людей усвідомили необхідність соціального дистанціювання, що значно знизить швидкість поширення інфекції.

Добрим знаком, на думку Гейтса, є і те, що фармацевтичні компанії почали розподіляти фінансові ризики та ділитися виробничими ресурсами і технологіями.

Гейтс сподівається, що все більше людей перестануть скептично ставитися до щеплень і поширювати конспірологічні теорії про вакцини. Ще одним позитивним моментом є те, що лікарі розробили і інші способи боротьби з вірусом, наприклад використання антитіл.

Він також звертає увагу на те, що фактично захворюваність і смертність в Африці нижче, ніж в США та Європі. А отже бідні країни впораються з пандемією. 

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Відплата тиранам: ця тактика працює проти занепалої Росії, а як щодо Китаю?
Next post Національний проєкт: чому не варто відкидати «формулу Кучми»