Президент Австрії порушив карантинні обмеження в одному з ресторанів

Австрійська поліція застала президента країни Александера Ван дер Беллена в ресторані після офіційно дозволеного часу.

Про це повідомив на своїй сторінці в Twitter.

Президент Австрії зізнався, що в ніч на неділю, 24 травня, знаходився в ресторані зі своєю дружиною і, за власними словами, «забазікався і не помітив, як пролетів час».

«Я вперше з моменту локдауна (режим суворої загальної ізоляції. — ред.) пішов поїсти з двома друзями і дружиною. Ми заговорилися і забули про час. Мені дійсно дуже шкода. Це була помилка», — заявив Ван дер Беллен.

Як повідомляє DW, через обмеження, введені на тлі пандемії коронавірусу, ресторани, бари і кафе в Австрії повинні закриватися не пізніше 23 годин. Відвідувачам дозволяється продовжувати сидіти за столиками і після цього часу, проте офіціантам заборонено їх обслуговувати.

Коли в 00:20 поліція заглянула в італійський ресторан Sole, розташований в центрі Відня, на столику Ван дер Белл і його дружини стояли напої. Саме це і було розцінено як порушення, за яке політик вибачився.

Для президента інцидент, швидше за все, залишиться без наслідків. А ось власникові ресторану в самому несприятливому випадку загрожує штраф в розмірі 30 000 євро — за порушення приписів щодо боротьби з COVID-19.

bykvu.com/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Синоптик: З 1-2 червня ми доберемося до +20 градусів і навіть спробуємо їх перемахнути
Next post Береза: Если в ВР привести фриков, марионеток, глупцов и сотрудников «Квартал-95», то наивно ждать от них эффективной работы