Сенат Франції підтримав продовження надзвичайного стану до 10 липня

Сенат Франції (верхня палата парламенту) проголосував у ніч з вівторка на середу за продовження надзвичайного стану в галузі охорони здоров’я до 10 липня.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Le Figaro.

Верхня палата, в якій домінує права опозиція, прийняла текст 240 голосами проти 25, утрималися 80 сенаторів. Тепер він буде розглянутий в Національних Зборах, в середу в комітеті, а потім в четвер у першому читанні з метою остаточного прийняття до вихідних.

За словами міністра охорони здоров’я Олів’є Верана, сім статей законопроєкту спрямовані на те, щоб “консолідувати правові рамки” режиму надзвичайної ситуації в області охорони здоров’я і “інтегрувати в нього процес поступового скасування карантину”, який повинен початися 11 травня.

Документ передбачає нові заходи, такі як карантин при прибутті на національну територію в певних випадках, і найбільш обговорюваний захід – “інформаційна система” для відстеження пацієнтів і їх контактів.

Сенат проголосував за продовження до 10 липня, в той час як в урядовому тексті було сказано 24 липня.

Сенат схвалив створення “інформаційної системи” для виявлення людей, заражених коронавірусом, і їх контактів. Але з суворою формулюванням: обмеження на звільнення від медичної таємниці, наглядовий орган, а також право на особисту опозицію в певних випадках.

eurointegration.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Италии начинают возвращаться к съемкам фильмов
Next post Береза: После вранья Гончарука о 40% ВВП и Шмыгаля о создании 500 тысяч рабочих Кабмин решил отказаться от конкретики