У даркнеті продали півмільйона акаунтів Zoom

У даркнета продали майже півмільйона акаунтів сервісу відеоконференцій Zoom. Про це повідомляє газета The Sunday Times з посиланням на експертів з кібербезпеки компанії Cyble, які власне і придбали цю базу акаунтів всього по одному пенсу за запис. Що цікаво, продавцем виявився російськомовний користувач месенджера Telegram. Дані, які були продані невідомим хакером, містять в собі електронні адреси, логіни і паролі, посилання на чати, а також пін-коди для управління відеоконференціями.

У ЗМІ та раніше повідомлялося про проблеми з безпекою сервісу Zoom, популярність якого істотно злетіла після масового відходу планети на самоізоляції і подальшого за цим переходу на віддалену роботу. Так, згідно з даними газети, в грудні минулого року в день сервісом користувалися близько 10 мільйонів чоловік, а в березні — вже 200 мільйонів чоловік.

У квітні Google заборонила співробітникам використовувати сервіс, оскільки кількома днями раніше в мережі встали спливати записи тисяч розмов користувачів. Це стосувалося, як особистих бесід, так і корпоративних нарад, що містили в собі конфіденційну інформацію.

portaltele.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Какие европейские страны откроются для туристов летом 2020
Next post В столичной мэрии рассказали, в каком районе Киева больше всего болеют COVID-19