Журналіст Financial Times підслуховував наради інших видань у Zoom

Журналіст газети Financial Times Марк Ді Стефано прослуховував конфіденційні відеодзвінки конкурентних новинних організацій, де редактори та керівники повідомляли працівникам про зниження зарплат та інші зміни.

Про це повідомляє The Independent.

Він нібито підслуховував відеоконференції у Zoom журналістів The Independent і Evening Standard. Таким чином журналіст дізнався про економічні наслідки кризи для конкурентних видань.

Після цього він публікував отримані конфіденційні дані у своєму твіттері, де на нього підписані понад 116 тисяч користувачів, а також на сайті Financial Times.

«Ми поважаємо свободу слова і розуміємо виклики збору новин, але The Independent вважає присутність стороннього журналіста на брифінгу співробітників абсолютно невідповідним та необґрунтованим вторгненням у конфіденційність наших співробітників», – прокоментував редактор газети The Independent Крістіан Бротон.

Нагадаємо, розслідування The Washington Post показало, як легко отримати доступ до особистої інформації під час відеодзвінків. Тож деякі компанії на кшталт SpaceX Ілона Маска, а також, приміром, відділ освіти американського штату Нью-Йорк заборонили користування Zoom.

hromadske.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Водії зможуть перевіряти дорожні штрафи через смартфон
Next post Квітень закінчиться дощами і грозами