Наступного тижня американці отримають “стимулюючі чеки” держдопомоги

Ім’я президента США Дональда Трампа буде надруковано на так званих «стимулюючих чеках», які податкова служба (IRS) надсилатиме десяткам мільйонів американців по всій країні.

Дану інформацію підтвердили у Міністерстві фінансів США, повідомляє АР.

“Насправді, ми очікуємо, що перші чеки надійдуть поштою на початку наступного тижня…”, – зазначили у відомстві.

Як зазначається, така поява імені президента США на платіжках від Податкового управління країни є безпрецендентою і відбувається вперше.

Однак за законом президент не має права підписувати документи щодо виплат Мінфіну США. Тому на чеках буде підпис посадової особи з бюро фіскальної служби Мінфіну, щоб гарантувати, що урядові платежі є безпартійними.

Загалом чеки матеріальної допомоги надішлють близько 60 мільйонам американців шляхом прямого зачислення коштів, ймовірно, на цьому тижні.

Починаючи з 4 травня IRS почне видавати паперові чеки фізичним особам. Вони видаватимуться зі швидкістю близько 5 мільйонів на тиждень, а це означає, що на отримання всіх чеків може знадобитися до 20 тижнів.

Кожен, хто заробляє до 75 тис. доларів США на рік та має номер соціального страхування, отримає виплату в розмірі 1,2 тис. доларів. Це означає, що подружні пари, які подають спільні декларації, отримають внесок у розмірі 2,4 тис. доларів.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 16 квітня у США зареєстровано найбільшу кількість випадків COVID-19 – 644 089, з них – 48 708 людей одужали, 28 529 померли.

ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Фесенко: Сегодня ВР должна решать вопрос по изменениям к Регламенту
Next post Рада підтримала законопроєкт про “поправочний спам”: що він передбачає