У Росії фіксують збільшення продажу горілки на третину

Дослідницька компанія Nielsen зафіксувала збільшення продажів алкоголю в найбільших торгових мережах Росії в березні.

Продажі почали рости на початку місяця, одночасно зі зростанням попиту на інші продукти, і досягли піку в останній тиждень березня, повідомляють російські ЗМІ.

Продажі горілки за 23-29 березня збільшилися на 31% у порівнянні з аналогічним тижнем 2019 року, пива – на 25%, віскі – на 47%, ігристого вина – на 5%. Директор по роботі з ритейлерами «Nielsen Росія» Костянтин Локтєв пов’язав зростання продажів алкоголю з його купівлею про запас і закриттям закладів громадського харчування.

Незважаючи на істотний приріст продажів в останній тиждень березня, в цілому за місяць, за даними Росалкогольрегулювання, істотно зросли тільки продажі імпортного алкоголю, зокрема, віскі. Продажі горілки та вина або знизилися, або майже не змінилися. Статистики по пиву поки немає. Про зростання продажів алкоголю в Росії раніше повідомляли постачальники і Національний союз захисту прав споживачів. Сбєрбанк зафіксував приріст витрат в магазинах алкоголю на 9% за весь березень і на 32% за останній тиждень місяця.

https://www.unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Испании количество жертв COVID-19 превысило 15 тысяч
Next post Мэттью МакКонахи сыграл в бинго с пенсионерами