Пятница , 24 Март 2023
Мир

Французи на карантині стали вдвічі менше пити шампанське

Закриття барів, кафе та ресторанів у зв’язку з намаганням уряду стримати поширення епідемії коронавірусу завдало серйозного удару по споживанню алкоголю у Франції.

Згідно з дослідженням маркетингової компанії Nielsen, падіння продажу алкоголю у Франції не компенсується, пише La Croix.

«Епідемія завдала серйозного удару по ринку алкоголю у Франції. Деякі алкогольні напої зазнали різкого і суттєвого падіння попиту, зокрема, шампанські (-52,5%) та інші ігристі вина (-28,8%), лікери та сидри», – зазначається у дослідженні.

Натомість, невелике зростання спостерігається у сегменті продажу пива (+ 6,9%), рожевого вина (+ 3,2%), і трохи анісова горілка та ром, відзначають експерти.

Зазвичай у березні французи помірно вживають алкоголь, він відзначається середнім показником, за винятком обсягів пива та віскі в День святого Патріка (17 березня), коментує ситуацію на ринку експерт Nielsen Матьє Андре-Фебреро. Але, за його словами, починаючи з 15 березня обсяги продажу алкоголю скоротилися вдвоє, зокрема, французи стали споживати на 17 мільйонів літрів пива та 1,3 мільйона літрів інших спиртних напоїв менше. «Якщо за дванадцять днів, що передували запровадженню карантину, продаж алкогольних напоїв у супермаркетах збільшився на 12,4%, то за наступні 12 днів вони знизилися на 16,1%», – зазначив аналітичний директор компанії Nielsen Ніколя Лежер.

У дослідженні зазначили, що на відміну від макаронних виробів і борошна, попит на алкоголь не зріс. За період з 13 по 29 березня, в той час як загальна кількість продуктів масового споживання зросла на 26%, попит на алкоголь знизився на 3,4%.

ukrinform.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Погода

Новости по теме

НАТО против России: 300 000 солдат направлены на восточный фланг

Альянс НАТО хочет направить солдат ближе к границам РФ.

Польша готовится к строительству военной базы вблизи границ России: что известно

Вблизи Калининградской области Польша собирается построить военную базу

Спикер Пентагона прокомментировал ситуацию со сбитым американским дроном

Пентагон высказал позицию по поводу сбитого американского дрона.