Королева Єлизавета ІІ виступила зі зверненням до нації вчетверте за роки правління

Королева Єлизавета ІІ виступила з офіційним зверненням до британського народу. Її Величність закликала до самодисципліни та рішучості і зазначила, що лише спільними зусиллями можна вирішити цю проблему.

Коронавірусна хвороба стала справжнім викликом для всієї планети. Королева Великої Британії звернулася до нації з Віндзорського замку, де перебуває на самоізоляції.

Єлизавета II зазначила, що на долю британців випало багато випробувань у цей непростий час. 

“Я говорю з вами в надзвичайно непростий час. Час, коли порушено нормальне життя всієї нашої країни: для когось це вже обернулося горем, для багатьох наступили фінансові труднощі, і колосальні зміни звичного життя торкнулися всіх нас”, – каже Її Величність.

Єлизавета ІІ висловила сподівання, що в майбутньому всі зможуть пишатися тим, як британський народ зустрів ці труднощі і є таким ж сильним, як і попередні покоління. 

Такі риси, як самодисципліна, спокійна життєствердна рішучість і співчуття до ближнього, як і раніше є основними в нашій країні,
– зазначила королева. 

Її Величність закликала усіх залишатися вдома та подякувала тим, хто дотримується карантину. Вона висловила вдячність робітникам Національної служби охорони здоров’я та всіх тих, хто приймає участь у боротьбі з коронавірусом. Її Величність наголосила, що кожен член суспільства відіграє важливу роль у вирішенні складної ситуації, яка панує зараз у світі. 

 

24tv.ua

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post В Україні стартує “Всеукраїнська школа онлайн”
Next post Эксперт: Смотрю на Китай и думаю. Вот совсем не умеют делать правильные реформы