Люди зі всього світу зібрали $300 тисяч хлопчику з Австралії, з якого знущалися у школі

Родина 9-річного Квайдена Бейлса з Австралії, який так переживав через знущання у школі, що хотів накласти на себе руки, подякувала за підтримку з усього світу, яка надійшла хлопцю, та за гроші, які зібрали йому на поїздку у Диснейленд, проте вирішила віддати їх на благодійність

Родина відмовилася від поїздки до Діснейленду і обіцяла віддати гроші на благодійність, передає Depo.ua з посиланням на BBC.

Квайдену зібрали понад 308 тис. доларів США. Його сім’я розповіла місцевим ЗМІ, що цей жест їх зворушив, але вони хотіли б зосередитися на “реальних проблемах”.

“Не тільки з цього маленького хлопця знущаються. Скільки самогубств вчиняють люди чорні або білі в нашому суспільстві через знущання? – розповіла тітка Мунданара Байлес.

“Ми хочемо, щоб гроші йшли громадським організаціям, які дійсно потребують їх”, – додала вона. 

Сім’я сказала, що хоче віддати гроші двом благодійним організаціям: Австралійської обізнаності про карликовість і Фонд зцілення.

Вони сказали, що також вели переговори з американським коміком Бредом Вільямсом, який почав кампанію зі збору коштів для Квайдена і у якого такий же стан карликовості.

Після того, як відео з Квайденом з’явилося в Інтернеті, його запросили вивести команду ліги регбі на їх матч в Квінсленді.

Знаменитості, такі як актор Х’ю Джекман і баскетболіст Енес Кантер, також підтримали хлопця, в той час як батьки в інших країнах розмістили відеоповідомлення з підтримкою від своїх дітей.

Нагадаємо, люди зі всього світу підтримали 9-річного Квайдена Бейлса з Австралії, який так переживав через знущання у школі, що хотів накласти на себе руки. Його мати опублікувала в Facebook сумне відео, щоб привернути увагу до наслідків знущань над сином. На відео хлопчик плакав і говорив, що він хоче “померти прямо зараз” через знущання. У нього карликовість і через це однолітки піддали його буллінгу. Після відео Квайдену висловили співчуття і підтримку люди в усьому світі, включаючи зірок, спортсменів і політиків

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Ева Мендес призналась, что хочет сыграть в сиквеле “Правил съема: Метод Хитча”
Next post Краткий словарь для тех, кто хочет разбираться в современном кинематографе