У Румунії люди спустошили супермаркети після закликів влади не панікувати щодо коронавірусу

У Румунії люди почали масово спустошувати полиці великих супермаркетів після оголошення влади про те, що запасів продуктів достатньо і не варто впадати в паніку через новий коронавірус.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Romania TV.

Міністр охорони здоров’я Віктор Костач заявив, що в Румунії є карантинні центри по всій країні, в яких можна розмістити 3559 осіб.

Міністр також сказав, якщо в Румунії відбудеться випадок коронавірусної інфекції, “у відділеннях інтенсивної терапії інфекційних лікарень є 90 місць”.

У вівторок Костач сказав, що люди не повинні панікувати і їм не потрібно запасатися їжею. Крім того, він заявив, що представники супермаркетів у Румунії запевнили його, що немає ніяких проблем з харчами.

Відразу після цієї заяви в магазинах утворилися величезні черги. У соцмережах з’явилося безліч фотографій з порожніми полицями, де продавалися консерви, крупи і інші продукти тривалого зберігання.

Представники великих мереж супермаркетів в Румунії підтвердили, що люди скуповуються, немов у святкові дні і пообіцяли, що запаси скоро будуть відновлені.

Раніше стало відомо, що в Італії госпіталізували з корона вірусом 71-річного чоловіка, який повернувся з Румунії.

depo.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Влада Гонконгу подарує постійним жителям $1200, щоб полегшити їхнє фінансове становище
Next post Джастін Бібер побив рекорд Елвіса Преслі