NASA відкрило набір астронавтів для польотів на Місяць і Марс

Національне управління з аеронавтики і досліджень космічного простору оголосило про прийом заявок на участь у відборі нового покоління астронавтів для програми Artemis, що передбачає відправку людей на Місяць і Марс.

Про це йдеться в опублікованій заяві американського космічного відомства, передає 112.ua. Повідомляється, що зараз в управлінні працює 48 діючих астронавтів. “Нам потрібно більше, щоб керувати космічними кораблями, які вирушать у різні куточки космосу, щоб розширити звідані кордони в рамках місії Artemis і за їх межами”, – зазначає NASA.

Кандидати повинні мати американське громадянство і диплом магістра у сфері науки, техніки, інженерії та математики. В якості альтернативи приймається також ступінь доктора медицини або ж проходження курсів підготовки льотчиків-випробувачів. Майбутні астронавти повинні також мати дворічний досвід роботи в суміжній сфері або 1 тис. годин нальоту в якості командира реактивного повітряного судна. 
NASA підготувало 13 фахівців для майбутньої висадки на Місяць і Марс. Відібрані в 2017 році майбутні астронавти вчилися в посиленому режимі. З них 11 американців і два громадянина Канади. Серед обраних фахівців шість жінок.

unian.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Число загиблих від коронавірусу перевищило 1,1 тис. осіб, кількість інфікованих на лайнері зросла до 174
Next post У Сумах адвокат 41 раз «мінувала» суди