Ключовий свідок в імпічменті Трампа залишає Білий дім – CNN

Представник Ради національної безпеки США підполковник Олександр Віндман, який був ключовим свідком в процесі імпічменту президента Дональда Трампа, заявив, що залишить Білий дім.

Про це повідомляє CNN із посиланням на джерела.

“Підполковник Олександр Віндман, який був ключовим свідком у процедурі імпічменту президента Дональда Трампа, заявив колегам, що залишить Раду національної безпеки в Білому домі впродовж кількох тижнів та повернеться до Міністерства оборони”,- йдеться у повідомленні. За словами співрозмовників, це може статися вже цього місяця.

Як повідомляє CNN, Віндмана призначили у Раду національної безпеки США на посаду директора з європейських справ у липні 2018 року терміном на 2 роки.

Восени минулого року під час слухань у Палаті представників щодо імпічменту Трампа, Віндман, який особисто був присутній під час телефонної розмови президентів США й України, зокрема, заявив що оприлюднена стенограма розмови була неповною. Після цього Трамп неодноразово висловлював обурення присутністю Віндмана у Білому домі.

Співробітники адміністрації президента не виключали, що зміна місця роботи Віндмана може статися після виправдання Трампа у Сенаті.

ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Айвазовська: Росіяни не лише транзит влади для свого верховного готують, а і для наших територій
Next post В Україні потеплішає з неділі