Прорив: у римській лікарні вдалося ізолювати коронавірус

Міністр охорони здоров’я Італії Роберто Сперанца заявив, що у римькій лікарні Спалланзані вдалося ізолювати коронавірус.

Про це він сказав на пресконференції у медзакладі, повідомляє агенція ANSA.

«Ми ізолювали вірус«, — заявив міністр.

У свою чергу науковий керівник Інституту Спалланзані Джузеппе Іпполіто наголосив, що ізоляція вірусу надає багато можливостей для того, щоб вивчити його і зрозуміти, що можна зробити, аби зупинити поширення інфекції. «Ця інформація стане доступною для всієї міжнародної спільноти. Тепер його буде легше лікувати. Відкриваються можливості для проведення нових діагностичних тестів та винайдення вакцин. Італія стає опорним пунктом для цих досліджень», — сказав науковець.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте також прокоментував подію. «Дуже важлива новина для розробки методів лікування. Оплески дослідникам та медичним працівникам Спалланзані. Вони — гордість нашої Національної служби охорони здоров’я та одні з найкращих у світі», — наголосив прем’єр.

Раніше, 31 січня, Національний інститут інфекційних захворювань у Японії заявив, що йому вдалося культивувати і ізолювати смертоносний коронавірус з Китаю.

ukrinform.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post «Паразиты» получили главную премию Гильдии сценаристов США. «1917» и «Брачная история» — в пролете
Next post На этой неделе депутаты займутся уменьшением конституционного состава ВР