Меган Маркл скоротила витрати на свої наряди

За минулий рік Меган багаторазово зіштовхувалася з критикою у свою адресу буквально з кожного приводу. Останнім часом Меган Маркл усіма силами намагається врятувати свою репутацію.

Особливо британці критикували Меган за те, що вона абсолютно не піклувалася про бюджет країни і ні в чому собі не відмовляла. Маркл звикла жити на широку ногу і довгий час навіть не згадувала про те, що в деяких моментах варто бути скромнішою.

Британці не раз засуджували герцогиню Сассекську за те, що вона купує вбрання за нечувані суми. Меган вирішила хоч якось спробувати врятувати свою репутацію і тепер витрачає на вбрання значно менше, але все одно сума виходить пристойна.

Як стало відомо, більшу частину витрат Меган і принца Гаррі покриває принц Чарльз, саме він оплачував численні покупки Маркл з власної кишені. Відзначимо, що Чарльз отримує дохід від належного йому Корнуолльского герцогства і забезпечує своїх синів і їхніх дружин. Тільки ось Кейт Міддлтон набагато скромніша у своїх запитах, за що і отримала любов британців.

voiceshowbiz.com

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Галь Гадот с мужем экранизируют скандальный роман «Живой забор»
Next post Бренд Карла Лагерфельда отказался от меха