Четверг , 1 Декабрь 2022
Мир

Меган Маркл продовжує війну з пресою

Герцогиня Сассекська звернулась з новим судовим позовом до компанії Associated Newspapers (DMG Media), у якому звинуватила журналістів у розповсюдженні неправдивих чуток та викривленню інформації.

Під час офіційного туру Африкою принц Гаррі та Меган Маркл публічно заявили, що починають боротьбу з пресоюоскільки протягом тривалого часу вони були об’єктами для постійних наклепів. Відтак, Меган вже зробила один з перших кроків, подавши в суд на компанію Associated Newspapers. Про це повідомляють на People.

Associated Newspapers – інша назва – DMG Media, раніше асоційована газета, яка є національним видавцем газет та веб-сайтів у Великобританії. Це дочірня компанія DMGT. Група була заснована в 1905 році і наразі базується в будинку Northcliffe в Кенсінгтоні – в одному з елітних районів Лондона.

Жінка звинуватила кооператив газет в публікації помилкових статей та спроби показати її лише в негативному світлі. Зокрема, це стосується інформації про відремонтований Фрогмор хауз, в якому Меган з принцом Гаррі поселились в період народження сина Арчі. Тоді ж у ЗМІ заявляли, що в подружжя є мідна ванна за 6,5 тисячі доларів, а також звукоізоляція від шуму літака 650 тисяч доларів, студія йоги , тенісний корт і приміщення для гостей. У документах, які надала Меган, зазначається, що нічого з даного переліку у них немає.

Зокрема, новий судовий позов стосується приватного листа Меган до батька Томаса, який було відредаговано спеціально для демонстрації її негативних стосунків з ним. В позові зазначається, що в публікації листа у ЗМІ були опущені деталі, які складають практично половину його змісту та викривлюють всю інформацію.

Третя річ, яку Меган вирішила оскаржити, це чутки про запрошення її матері Дорії Регланд на передпологову вечірку в Нью-Йорку. Маркл заперечує цей факт і пояснює, що матір насправді не була присутньою на на baby shower через роботу.

24tv.ua

Leave a comment

Добавить комментарий

Свежие новости

Новости по теме

Топ причин посетить Узбекистан зимой

Зима в Узбекситане - что посмотреть и куда поехать зимой в Ташкент,...

Недорогие страны для отдыха: куда отправиться?

Рассматриваем три страны для недорогого отдыха — Египет, Турцию и ОАЭ. Сколько...

В Украине текут реки крови и слез: Папа Римский призвал остановить войну

Понтифик просит обеспечить гуманитарные коридоры в Украине Папа Римский призвал к миру...

В России противников войны с Украиной будут отправлять в “ЛДНР” – законопроект

Участникам антивоенных митингов придумали наказание / Фото: Коллаж: Сегодня В Госдуму РФ...