СБУ оголосила Шарієві про підозру: у чому звинувачують роспропагандиста (відео)

СБУ оголосила про підозру в учиненні злочину Анатолієві Шарію

Про це сповістив пресцентр спецслужби, повідомляє UAINFO.org.

На переконання слідчих, роспропагандист здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері.

«Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур», — наголосили у СБУ.

І підкреслили, що слідство має підтверджені низкою експертних досліджень докази щодо фактів підривної діяльності роспропагандиста проти України.

Читайте також: Проросійський «слуга» вкотре потрапив у скандал, але виганяти із фракції його не поспішають (відео)

СБУ запевнила, що «із 2012 року через телевізійні канали він сприяв державним і неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій».

«Зокрема, пропагандист займався дискредитацією державної політики України, умисно та цілеспрямовано поширював маніпулятивну, викривлену інформацію щодо урядових ініціатив та подій на Сході країни», — мовиться в повідомленні.

Шарій мав на меті «загострення й дестабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації, розпалювання міжетнічних і міжконфесійних конфліктів», переконані слідчі.

«Такі протиправні дії Анатолія Шарія активно використовували російські ЗМІ, зокрема, телеканали основної пропагандистської державної компанії ВДТРК («Россия 24», «Россия 1»), телеканал Міністерства оборони РФ «Звезда» тощо», — зауважили у спецслужбі.

Читайте також: Стерненко: Мураєв наговорив достатньо, аби закрити його пропагандистський телеканал (відео)

До уваги слідства також узяли «неодноразові заяви та звернення громадян і організацій стосовно можливої антиукраїнської діяльності блогера на підставі поширюваних ним матеріалів у мережі інтернет та виступів у російських ЗМІ».

«Наразі тривають слідчі дії, документування всіх обставин скоєння злочину та встановлюються інші особи, які сприяли або можуть бути причетними до системної протиправної діяльності Шарія», — підсумувала СБУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post The Guardian: Елизавета II будет последней королевой Великобритании?
Next post Вовк знову сховався від НАБУ. Чому голові ОАСК удається уникати правосуддя