Дієтологиня назвала продукти, які можна вживати після закінчення терміну придатності

Не поспішайте позбавлятися від продуктів, термін придатності яких закінчився. Шоколад, якщо його зберігати в темному місці, не має обмежень щодо терміну придатності. Навіть скоринка, яка може на ньому утворитися, абсолютно безпечна. А макарони та міцний алкоголь також узагалі не мають терміну придатності.

Дієтологиня Карла Гріскті назвала 7 продуктів, які можна їсти простроченими без побоювання, пише Sheerluxe, інформує Gazeta.ua

Так, заморожені овочі роками не псуватимуться в морозилці. Із часом вони можуть втратити смак, але точно не зашкодять організму.

Консервація, якщо її зберігати в темному, холодному місці, може не псуватися більше трьох років. Добре мариновані огірки, помідори і квашена капуста можуть зберігається більше двох років. Почату пляшку віскі також можна вживати протягом багатьох років, але лише за умови його правильного зберігання. Слід уникати контакту алкоголю з корком та тримати напій за температури +15…20°С.

 

Тверді сири теж не мають терміну придатності. Навіть цвіль, яка може з’явиться на їхній поверхні не є небезпечною, якщо її обрізати. Небезпечна вона тільки для м’яких сирів, таких як брі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Томчук: Самое главное в инвестировании в криптовалюту – то же, что и в казино и в инвестпроектах: вовремя забрать деньги и спрыгнуть с паровоза
Next post Выход США из Афганистана может принести новую войну в Украину – Financial Times