Кабмін дозволив продавати побутову хімію та пресу під час локдауну

Протягом наступних днів до введення локдауна уряд, МОЗ і Мінекономіки повинні більш детально інформувати громадян про всі деталі майбутнього жорсткого карантину.

Кабінет міністрів додав товари побутової хімії та друковану пресу до переліку товарів, які магазини зможуть продавати під час жорсткого карантину в Україні з 8 по 24 січня.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді, народний депутат від «Слуги народу» Василь Мокан в ефірі телеканалу «Україна 24«.

«На позачерговому засіданні Кабміну сьогодні рішення про нові дати локдауну не приймалися. З ініціативи голови МОЗ Максима Степанова був конкретизований перелік товарів, які можуть підпадати під заборону продажу на час локдауну. Була додана можливість продажу побутової хімії та друкованої преси. Ці зміни МОЗ сьогодні додав до списку товарів, які можна придбати», — заявив він.

Другий важливий момент, за словами Мокана, полягає в тому, що протягом наступних днів до введення жорсткого карантину уряд, МОЗ та Мінекономіки мають детальніше інформувати громадян про всі деталі майбутнього жорсткого карантину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Держава – це він. Як Трамп рятує своє президентство та що тут спільного із Зеленським
Next post В Норвегии умерли два человека, которых вакцинировали от коронавируса