У рідному місті Зеленського вирішили скасувати плату за проїзд у громадському транспорті

Транспорт Кривого Рогу з травня стане безкоштовним / фото » весь Кривий Ріг»

У рідному місті президента Володимира Зеленського — Кривому Розі — з 1 травня 2021 року проїзд у громадському транспорті стане безкоштовним за наявності спеціальної транспортної карти.

Як пише «Перший Криворізький«, про це стало відомо напередодні в ході сесії міської ради.

Мер Костянтин Павлов зазначив, що деталі нововведення стануть відомі після того, як проект пройде всі регуляторні процедури. Поки невідомо, скільки грошей з міського бюджету витратять на безкоштовний проїзд для городян.  

З 1 січня 2021 року безкоштовно в громадському транспорті їздитимуть педагоги, медики, співробітники соціальних служб, дитячих садків та ДЮСШ, які підпорядковуються міській раді. Всього з 1 січня безкоштовно в громадському транспорті їздитимуть понад 35 тисяч криворіжців.

«Радіо Свобода«повідомляє з посиланням на прес-службу мерії, що безкоштовний проїзд передбачений міськбюджетом на 2021 рік, ухваленим 23 грудня. Проїхатися безкоштовно можна буде по «карті криворіжця», для неї розроблять спеціальне програмне забезпечення.

У проекті бюджету передбачалося, що скасування плати за проїзд у транспорті коштуватиме місту 116 мільйонів гривень у 2021 році.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Майя Санду вступила на посаду президента Молдови: як пройшла інавгурація
Next post В Эфиопии в результате нападения на деревню погибло более 100 человек