Малюська запропонував подарункові сертифікати на платні камери в СІЗО

Мін’юст пропонує подарункові сертифікати на користування платними камерами у слідчих ізоляторах

Про це повідомляє очільник відомства Денис Малюська.

«Вас запросили на день народження чиновника, судді або політика? Може, навпаки, забули запросити? Усе ще роздумуєте над подарунком? Ми знаємо вихід!» — наголосив член Кабміну.

Читайте також: Малюська поділився намірами щодо люстрації: хоче скасувати її для комуністів. ВІДЕО

За міністровими словами, «відсьогодні Мін’юст пропонує нову послугу — подарункові сертифікати на користування послугами платних камер в українських слідчих ізоляторах».

«Подаруйте знайомому подарунковий сертифікат, — закликав голова Міністерства юстиції, — і якщо його візьмуть під варту, він зможе потрапити в камеру з поліпшеними умовами утримання».

Високопосадовець додав. що «для вашої зручності придбати сертифікат можна прямо з комп’ютера або смартфону», і пояснив, як це зробити.

Читайте також: США закликали до неупередженого розслідування справи Шеремета, Зеленський заявив про «ганьбу України»

«Платні камери Києва, Чернігова, Львова, Чернівців, Хмельницького, Вінниці, Харкова, Житомира, Івано-Франківська, Дніпра й інших міст України чекають на іменинників!» — підсумував  Малюська.

Як нагадує «Радіо Свобода», Мін’юст анонсував платні камери підвищеного комфорту в слідчих ізоляторах у квітні. За місяць платні камери з’явилися в Лук’янівському СІЗО Києва, а відтак і в інших містах.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Поражение и победа в политическом деле историка Дмитриева
Next post Выступавшей в оккупированном Крыму россиянке пришлось отменить концерты в Украине