Кличко: Найвищий відсоток тих, хто одужали – серед людей віком 30-49 років

«Друзі! ​​Наведу статистику щодо киян, які подолали коронавірус. Найдовше одужують немовлята та маленькі діти. На сьогодні одужали близько 9% дітей із тих, які захворіли за період пандемії. Як правило, вони лікуються більше місяця», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише мер Києва Віталій Кличко.

«Найвищий відсоток тих, хто одужали, — серед людей віком 30-49 років. 16 % уже вилікувалися. Але їх і найбільше в числі інфікованих — майже 39 %.

Найскладніше лікуються пацієнти, яким понад 65 років. Їх одужало понад 13%. Проте, найбільше летальних випадків — серед старших людей.

«Саме тому я щоразу звертаюся до всіх: вірус — не міф! Лікується він непросто, бо досі немає ні препаратів, ні вакцини проти коронавірусу. І кожна людина — в зоні ризику. Особливо — коли ви йдете в публічні місця, користуєтеся громадським транспортом, спілкуєтеся у великих компаніях. Тому робіть це тільки за нагальної потреби. Не нехтуйте рекомендаціями і правилами. Бережіть своє здоров’я!», — завершує Кличко.

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Фесенко: Среди потенциальных кандидатов от СН в мэры Киева наиболее активными являются Ткаченко и Тищенко. В этой паре преимущество имеет скорее первый
Next post Коста-Рика первой в Центральной Америке легализовала однополые браки