Дієтолог: Гриби корисні для імунної системи, а також їх споживання гальмує виникнення «запаху старості»

Відомий Дієтолог Оксана Скиталінська на своїй сторінці у Фейсбуці розповіла про користь грибів:

«Коли ми говоримо про здорове харчування, часто згадуємо два слова «збалансованість» та «різноманітність». Гриби якраз і вписуються в ці дві рекомендації — це рослинні білки, які і смачні, і можуть доповнювати, і урізноманітнювати здоровий раціон. Окрім цього в них є чимало інших, достоїнств.

Гриби корисні для імунної системи
Гриби цінні для імунної системи, особливо — для тих, хто страждає на різні види #алергій.
Так, це не зовсім добре, коли імунна система реагує на пилок або пилюку, але це також означає, що з таким же завзяттям імунна система накидатиметься і на різні види пухлин.
Гриби містять унікальні речовини — #міконутрієнти, які природнім чином зміцнюють наш імунітет, сприяючи виробленню антитіл.
Був проведений цікавий експеримент: дві групи людей харчувалися однаково, лише люди з однієї групи ще додатково з’їдали чашку варених шампіньйонів.
Вже через тиждень в них на 50% збільшився рівень імуноглобулінів IgA, а потім тримався ще тиждень.
Гриби мають протизапальні властивості. Особливо вони виражені в лісових грибах, але навіть звичайні шампіньйони та інші промислові гриби також мають ці властивості, тому гриби бажано вживати регулярно, хоча б раз в тиждень.

Захищають від старіння і хвороб
А ще гриби мистять надзвичайно цінну амінокислоту, яка називається ерготіонеїном. Коли ми їмо гриби, #ерготіонеїнпереноситься спеціальними білками до тих місць в організмі, які найбільше потерпають від оксидантного стресу — кришталика ока, кісткового мозку, захищаючи їх від руйнування.
Вчені навіть вважають ерготіонеїн #цитопротектором, тобто речовиною, яка захищає клітини.
Мезанізм дії ерготіонеїну — захист #ДНК мітохондрій — найдрібніших утворень в клітині, які виробляють енергію та вільні радикали і страшенно чутливі до ушкоджень (забруднення, тривалий стрес, інтоксикація і тд).
На відміну від всіх антиоксидантів, ерготіонеїн може проникати через мембрану мітохондрій.

Захищають від атеросклерозу, жирового гепатозу (ожиріння печінки) і ожиріння взагалі. Цьому допомагає «грибний цукор» —  #трегалоза. Він же допомагає і схуднути, тому гриби — невід’ємна частина раціону для тих, хто худне. А ще трегалоза сповільнює старіння шкіри, судин та кришталика ока.
Ерготіонеїн є в різних грибах і що важливо, стійкий до нагрівання, на відміну від іншої токсичної речовини, яка при варінні грибів руйнується — агаритину (а при сушінні — не руйнується, тому попередньо треба сушені гриби замочити та проварити.

Мають антидепресантні властивості
(не можна не погодитись, згадайте, які вони смачні). Відбувається це за рахунок сполуки #псилоцибіну. Псилоцибін стимулює синтез серотоніну в мозку, а ми ззнаємо, що баланс серотоніну робить життя щасливішим.

Захищають від «запаху старості»
Досить недавно вчені виявили сполуку, яка з’являється у людей після 40 років і надає специфічного запаху тілу, характерного для старих людей. Ця сполука називається #2ноненаль і ніяким милом чи дезодорантом її так просто не переб’єш. Це пов’язано із зміною мікрофлори шкіри.
Так от вживання грибів гальмує цей процес. Тому вживайте гриби.

Як готувати гриби?
Відварюйте і тушкуйте.
Можна поєднувати практично з усіма стравами: кашами, овочами, яйцями.
Гриби — це рослинний білок, який краще засвоюється, якщо гриби максимально подрібнити — тому добре жуйте або зробіть крем-суп чи грибний паштет.
А ще гриби вкрай низькокалорійні, але містять клітковину, тому добре насичують і незамінні при схудненні.

Тому їжте гриби, збирайте їх і насолоджуйтеся надзвичайною порою року».

«Вечірні Вісті»

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Небоскреб Бурдж-Халифа стал сияющей копилкой для пожертвований
Next post В Україні зафіксовано 17330 випадків коронавірусної хвороби COVID-19