Вчені визначили температуру знищення вірусу SARS-CoV-2

Температуру, необхідну для загибелі коронавірусу, визначили вчені французького Університету Провансу (Université de Provence – Aix-Marseille I), які випливають з дослідження висновки розміщені в науковій електронній бібліотеці bioRxiv.

Температуру загибелі коронавірусу дослідники виявили в ході експерименту: учені використовували клітини нирок мавпи, заражені штамом коронавірусу; клітини нагрівали, підвищуючи температуру.

Так, згідно з висновками дослідників, при нагріванні клітин до 60 градусів за Цельсієм протягом години, навіть після теплового впливу деякі його штами могли розмножуватися (при цьому саме така температура впливу є стандартною для дезактивації). Повністю ж коронавірус загинув після нагрівання до 92 градусів протягом 15 хвилин.

Відзначається також, що інфіковані клітини вчені помістили в дві пробірки: стерильну і з біоматеріалом. У висновках зазначається, що при нагріванні в чистому середовищі віруси загинули, а в нестерильному коронавірус зберігся і навіть зміг продовжити розмноження.

Вчені вважають, що ці результати можуть «сприяти розробці оптимального протоколу дезактивації вірусу» для того, щоб уникнути зараження контактує зі зразками медичного персоналу.

newformat.info

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Город в Швеции отпугивает гуляк в парке навозом
Next post Драко Малфой знайшов нову роботу