Нашестя COVID-19: у лікарнях ОРДЛО не вистачає ліжок

В ОРДЛО окупаційна влада приховує реальні цифри захворілих на коронавірус. Лікарні переповнені хворими, місць катастрофічно не вистачає.

Окупаційна влада на непідконтрольній частині Донбасу приховують реальну інформацію щодо кількості хворих на коронавірус. Інфекційні відділення буквально забиті хворими на ГРВІ та пневмонію, а медперсонал змусили підписати розписки про нерозголошення.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив командувач Об’єднаних сил Володимир Кравченко. Він повідомив, що нині кількість хворих на коронавірус в Росії перевищила кількість інфікованих в Китаї. Тож не дивно, в ОРДЛО також стрімко зростає кількість хворих на коронавірус.

Окупаційна влада усіма силами намагається приховати реальний стан епідемічної ситуації в “ДНР” та “ЛНР”. Часто коронавірус кваліфікують як пневмонію. У лікарнях відсутні запаси медичних масок, рукавиць та противірусних препаратів, не вистачає лікарів та необхідного медичного обладнання. Кравченко додав, що російське командування усі медикаменти та відповідні засоби направляє передусім на потреби російських військових.

aspi.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Карасев: В команде президента никак не поймут, что коммуникация со зрителем не равна коммуникации со строптивыми местными элитами
Next post У Київському СІЗО готують шість платних місць