Названо головний симптом коронавірусу: він виникає у 90% випадків – ВООЗ

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) назвали найперший симптом зараження коронавірусом, на який обов’язково потрібно звернути увагу. Згідно зі спостереженнями експертів, ті, хто захворіли на COVID-19, досить часто прокидаються серед ночі з температурою понад 38 градусів і сильним ознобом. Про це повідомила Маргарет Харріс, представниця ВООЗ.

За її словами, більшість хворих відчувають сильну лихоманку. У них вже в перші дні сильно підвищується температура. 90% хворих COVID-19 часто прокидаються вночі в несвідомому стані і не можуть зрозуміти, що з ними відбувається.

Тобто, такий симптом – висока температура і озноб – проявляється у 9 з 10 пацієнтів.

“Люди розповідають, що прокидаються посеред ночі в помутнінні, вони відчувають себе жахливо, не розуміють, що відбувається. У них дуже висока температура, а потім раптово вони відчувають холод і тремтіння”, – поділилася представник ВООЗ.

Зазначимо, що британські вчені назвали також дуже частими симптомами виникнення коронавірусної інфекції – втрату смаку і нюху. Такі ознаки часто проявляються, коли людина тільки починає хворіти на коронавірус.

pershij.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Олещук: Тисячі поправок дозаконопроекту – це діагноз. Діагноз, що потребує лікування. Хірургічного
Next post Нардеп от «Слуги народа» предлагает перевезти Конституционный суд в Харьков