Четвер , 18 Липень 2024
Общество

Штучний інтелект зможе редагувати статті на Wikipedia

Статті на Wikipedia не завжди можуть бути актуальними через застарілу інформацію. Люди, які займаються редагуванням, не встигають зробити багато. І хоча є боти, які можуть редагувати Wikipedia, вони, зазвичай, обмежуються оновленими шаблонами або боротьбою з вандалізмом. Саме тому, дослідники MIT розробили систему штучного інтелекту, яка автоматично переписує застарілі пропозиції в статтях, зберігаючи при цьому «людські риси».

Система, заснована на машинному навчанні, вміє розпізнавати відмінності між пропозицією зі статті у Вікіпедії і пропозицією з твердженнями з оновленими фактами. Якщо вона бачить будь-які протиріччя між цими двома пропозиціями, то використовує «маску нейтральності», щоб визначити як суперечливі слова, які потрібно видалити, так і ті, які він обов’язково повинен зберегти. Після цього структура кодера-декодера визначає, як переписати пропозицію, використовуючи спрощені уявлення як цієї пропозиції, так і нового утвердження.

Систему можна використовувати для доповнення наборів даних, призначених для навчання детекторів фальшивих новин, що потенційно знижує упередженість і підвищує точність. Наразі, технологія не зовсім готова до роботи. Люди, що оцінюють точність ШІ, дали 4 бали з 5 за фактичні оновлення і 3.85 з 5 за граматику. Це краще, ніж інші системи для генерації тексту, але все ще передбачає, що ви можете помітити різницю. Однак, якщо дослідники можуть вдосконалити ШІ, це може бути корисно для внесення незначних правок, новинні статті тощо.

 

pingvin.pro

Leave a comment

Залишити відповідь

Погода

Related Articles

Сколько украинцев обновили данные в ТЦК?

Свои данные военнообязанных, призывников и резервистов обновили 2 млн 430 тысяч жителей...

Vodafone изменил цены и функционал популярных тарифов

Vodafone повышает стоимость тарифов, а так же изменяет наполнение своих пакетов.

Минобороны объяснило обновления в правила ведения военного учёта

В Украине вступили в силу обновлённые правила ведения военного учёта.

Какой анализ может спасти жизнь любого?

Кардиолог Анна Солощенко рекомендует на регулярной основе делать липидограмму.