Житель Кривого Рогу повернув 10 тисяч доларів, які знайшов у магазині

Конверт з грошима лежав на підлозі в супермаркеті, один з покупців навіть наступив на нього.

У Кривому Розі відвідувач супермаркету в Тернівському районі знайшов на підлозі конверт з 10 тисячами доларів, повідомляє місцеве видання Рудана.

«Приїхав у магазин, буквально, на три хвилини. Коли виходив, побачив пакет. Повз нього вже пройшли, мабуть, осіб п’ять. Переді мною хлопець взагалі наступив на нього. Я звернув увагу, бо був банківський друк на конверті. Підняв, розгорнув, подивився , а там — гроші», — розповів Ігор Єфремов.

Хлопець підійшов до охоронця і попросив записати його номер телефону на випадок, якщо повернеться власник пакета. Потім Ігор поїхав додому, а приблизно через годину з’явився і той, хто втратив конверт. Він був у паніці, подзвонив Ігорю і домовився про зустріч.

«Закінчилося все тим, що переглянули відео з камер спостереження, де були зафіксовані дати банку. Ці дати збіглися з тими, що і на знайденому конверті. Ми зустрілися у відділі поліції. Хлопець був дуже засмучений, все перерахував. Він мені подякував, працівники поліції теж були в шоці. Кажуть, не кожен день трапляються такі ситуації. Хлопець розповів, що заїхав у магазин за шоколадкою. А я пожартував, що вона йому дорого коштувала б з втратою, але йому було не до жартів», — розповів Ігор.

Він також пояснив, чому вчинив саме так: «Я вирішив віддати гроші, тому що це велика втрата для людини. Для мене — тимчасова радість або покупка, а для людини — горе. Мені невідомо, куди ці гроші повинні були піти».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Коронавирус сподвиг китайцев выпустить умную ультрафиолетовую лампу
Next post Завтра в Україні очікуються дощі та мокрий сніг